Netaphor SiteAudit

Nasza firma, zwana jako Madax, powstała w 2000 roku. Od tej pory intensywnie się rozwijamy, tak aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku polskim, co czyni nas prawdziwymi ekspertami w zakresie sprzedaży i dzierżawy urządzeń biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oprogramowanie do monitorowania wielofunkcyjnych urządzeń drukujących

Efektywne zarządzanie flotą urządzeń drukujących to oprócz kontroli liczby wydruków, także monitorowanie jakości ich pracy. Netaphor SiteAudit jest narzędziem do zbierania danych o urządzeniach i monitorowania ich pracy. Dla rozległych sieci komputerowych, w których występuje duża liczba monitorowanych maszyn drukujących, zalecane jest wydzielenie sieci wirtualnej i podłączenie do niej wszystkich urządzeń drukujących i serwerów druku. Tak, aby ograniczyć wpływ ruchu pakietów związanych z monitorowaniem i drukowaniem z pakietami związanymi z pozostałymi systemami.

Wydziel wirtualną sieć i podłącz się do świata z Netaphor SiteAudit!

Dla rozległych sieci komputerowych, w których występuje duża liczba monitorowanych maszyn drukujących, zalecane jest wydzielenie sieci wirtualnej i podłączenie do niej wszystkich urządzeń drukujących i serwerów druku. Tak, aby ograniczyć wpływ ruchu pakietów związanych z monitorowaniem i drukowaniem z pakietami związanymi z pozostałymi systemami. Takie rozwiązanie pozwoli na ograniczenie ruchu sieciowego, który nie jest związany z bieżącą działalnością firmy. Wskazane jest również, aby administrator sieci wyznaczył odpowiednie zakresy adresów IP dla urządzeń drukujących i serwerów wydruku, które będą monitorowane przez oprogramowanie Netaphor SiteAudit. Poprzez automatyczne generowanie raportów oraz powiadomienia minimalizuje zaangażowanie personelu IT w codzienną obsługę systemu drukowania. Pozwala to skupić się personelowi IT na zadaniach związanych ze wspieraniem biznesu klienta i jednocześnie ograniczyć koszty.

Misją naszej firmy jest zaspokajanie oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów.

Wsparcie techniczne

Naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne oraz profesjonalną opiekę serwisową.

Innowacyjność

Wiemy jak zmienny jest rynek IT, dlatego stale udoskonalamy stosowane rozwiązania.

Wiarygodność

Zaangażowanie i przejrzystość działań sprawiają, że jesteśmy firmą na której można polegać.

Ekspercka wiedza

W swoich działaniach stawiamy na merytoryczność oraz fachową wiedzę.

Cieszymy się dobrą opinią:

„Współpracujemy z marką od lat. Ogromny profesjonalizm, a przy tym zapewnione duże możliwości. Jak najbardziej polecam!”

Mirosław W.
PRINTEX POLSKA

„Najlepsze wsparcie techniczne, a przy tym użycie najnowszych rozwiązań pojawiających się w świecie IT. Wiedza przekazywana w przystępny sposób, a przy tym merytoryczna.”

Adam S.
PRINTEX POLSKA

„Zaangażowanie, przejrzystość oraz ekspercka wiedza. Tymi słowami mógłbym określić osoby tu pracujące. Zdecydowanie można na nich polegać!”

Marek B.
PRINTEX POLSKA

Skontaktuj się
z nami!

Posiadasz jakiekolwiek pytania lub chcesz się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz numeru telefonu, adres e-mail oraz adres naszego stacjonarnego biura.

226 782 044 INFO@KONICAMINOLTA.INFO.PL
MADAX Plus Sp. z o.o.
ul. Karczewska 12
04-112 Warszawa

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

Nasz konsultant skontaktuje się w ciągu 24 godzin.