O nas

Nasza firma jest od 2000 roku w Warszawie i od tego czasu intensywnie się rozwija, tak aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Nasz 15-osobowy zespół obsługuje klientów na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie, nowoczesnych sposobach finansowania urządzeń dla biznesu oraz kompleksowej obsłudze serwisowej. Naszych klientów wspieramy również w zakresie zakupu urządzeń cyfrowych dla poligrafii. O naszym profesjonalizmie i doświadczeniu świadczy uzyskany status autoryzacji Elite Partner Konica Minolta.

Jesteśmy fachowcami

Nasz 15-osobowy zespół obsługuje klientów na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie, nowoczesnych sposobach finansowania urządzeń dla biznesu oraz kompleksowej obsłudze serwisowej. Naszych klientów wspieramy również w zakresie zakupu urządzeń cyfrowych dla poligrafii. O naszym profesjonalizmie i doświadczeniu świadczy uzyskany status autoryzacji Elite Partner Konica Minolta.

Co nas wyróżnia?

Konica Minolta to globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Firma specjalizuje się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jest światowym liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestuje w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku. Firma kładzie duży nacisk na stały rozwój współpracy z siecią dystrybucji, regularnie wspierając swoich Partnerów w rozwoju prowadzonego biznesu.

Misją naszej firmy jest zaspokajanie oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów.

Wsparcie techniczne

Naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne oraz profesjonalną opiekę serwisową.

Innowacyjność

Wiemy jak zmienny jest rynek IT, dlatego stale udoskonalamy stosowane rozwiązania.

Wiarygodność

Zaangażowanie i przejrzystość działań sprawiają, że jesteśmy firmą na której można polegać.

Ekspercka wiedza

W swoich działaniach stawiamy na merytoryczność oraz fachową wiedzę.

Cieszymy się dobrą opinią:

„Współpracujemy z marką od lat. Ogromny profesjonalizm, a przy tym zapewnione duże możliwości. Jak najbardziej polecam!”

Mirosław W.
PRINTEX POLSKA

„Najlepsze wsparcie techniczne, a przy tym użycie najnowszych rozwiązań pojawiających się w świecie IT. Wiedza przekazywana w przystępny sposób, a przy tym merytoryczna.”

Adam S.
PRINTEX POLSKA

„Zaangażowanie, przejrzystość oraz ekspercka wiedza. Tymi słowami mógłbym określić osoby tu pracujące. Zdecydowanie można na nich polegać! ”

Marek B.
PRINTEX POLSKA

Skontaktuj się
z nami!

Posiadasz jakiekolwiek pytania lub chcesz się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz numeru telefonu, adres e-mail oraz adres naszego stacjonarnego biura.

226 782 044 INFO@KONICAMINOLTA.INFO.PL
MADAX Plus Sp. z o.o.
ul. Karczewska 12
04-112 Warszawa

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

Nasz konsultant skontaktuje się w ciągu 24 godzin.