PaperCut MF

PaperCut MF jest programem redukującym koszty wydruku poprzez zachęcanie użytkowników do świadomego i odpowiedzialnego korzystania z drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Pozwala to zabezpieczyć dokumenty, jak i zaoszczędzić na potencjalnych odpadach. Wykazano, że funkcja ta pozwala zmniejszyć ilość druku do 20% w dużych biurach.

Czym jest PaperCut MF?

Oprogramowanie PaperCut MF pozwala na zarządzanie drukowaniem poprzez kontrolę nad drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi. Jest to możliwe bezpośrednio na urządzeniu, jak i z komputera czy urządzenia mobilnego. PaperCut MF jest programem redukującym koszty wydruku poprzez zachęcanie użytkowników do świadomego i odpowiedzialnego korzystania z drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.

Co zawiera inteligentny system?

PaperCut MF zawiera dedykowane oprogramowanie, które integruje się bezpośrednio z panelem dotykowym drukarki/urządzenia wielofunkcyjnego tak, aby umożliwić pełną kontrolę nad wydrukami i bezpieczeństwem środowiska wydruku.

Zalety oprogramowania:

Intuicyjny i łatwy w użyciu

Możliwość rozbudowy

Szczegółowe raportowanie

Wydruk z iPad, Smartfona i strony Web

Zarządzanie poprzez WWW

Bezpieczny wydruk poufny

Bezpieczny dostęp do MFP

Skontaktuj się
z nami!

Posiadasz jakiekolwiek pytania lub chcesz się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz numeru telefonu, adres e-mail oraz adres naszego stacjonarnego biura.

226 782 044 INFO@KONICAMINOLTA.INFO.PL
MADAX Plus Sp. z o.o.
ul. Karczewska 12
04-112 Warszawa

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

Nasz konsultant skontaktuje się w ciągu 24 godzin.