Q-Vision

Nasza firma, zwana jako Madax, powstała w 2000 roku. Od tej pory intensywnie się rozwijamy, tak aby oferować usługi na najwyższym poziomie. Mamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku polskim, co czyni nas prawdziwymi ekspertami w zakresie sprzedaży i dzierżawy urządzeń biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym jest system Q-Vision?

Modułowe oprogramowanie służące do zarządzania urządzeniami drukującymi, wydrukiem, użytkownikami, kontrolą i optymalizacja kosztów. Dzięki szerokiemu zastosowaniu oraz modułowej konstrukcji system Q-Vision stał się narzędziem wykorzystywanym przez większość producentów urządzeń wielofunkcyjnych.

Z pomocą Q-Vision zminimalizujesz koszty druku biurowego!

Rozwiązanie Q-Vision pozwala zmniejszyć o połowę koszty druku biurowego, dzięki funkcji zliczania i wyceny wartości wytwarzanych dokumentów, która informuje użytkownika o możliwości obniżenia kosztów wydruku poprzez zmianę ustawień dokumentów wyjściowych.

Misją naszej firmy jest zaspokajanie oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów.

Wsparcie techniczne

Naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne oraz profesjonalną opiekę serwisową.

Innowacyjność

Wiemy jak zmienny jest rynek IT, dlatego stale udoskonalamy stosowane rozwiązania.

Wiarygodność

Zaangażowanie i przejrzystość działań sprawiają, że jesteśmy firmą na której można polegać.

Ekspercka wiedza

W swoich działaniach stawiamy na merytoryczność oraz fachową wiedzę.

Cieszymy się dobrą opinią:

„Współpracujemy z marką od lat. Ogromny profesjonalizm, a przy tym zapewnione duże możliwości. Jak najbardziej polecam!”

Mirosław W.
PRINTEX POLSKA

„Najlepsze wsparcie techniczne, a przy tym użycie najnowszych rozwiązań pojawiających się w świecie IT. Wiedza przekazywana w przystępny sposób, a przy tym merytoryczna.”

Adam S.
PRINTEX POLSKA

„Zaangażowanie, przejrzystość oraz ekspercka wiedza. Tymi słowami mógłbym określić osoby tu pracujące. Zdecydowanie można na nich polegać!”

Marek B.
PRINTEX POLSKA

Skontaktuj się
z nami!

Posiadasz jakiekolwiek pytania lub chcesz się z nami skontaktować? Poniżej znajdziesz numeru telefonu, adres e-mail oraz adres naszego stacjonarnego biura.

226 782 044 INFO@KONICAMINOLTA.INFO.PL
MADAX Plus Sp. z o.o.
ul. Karczewska 12
04-112 Warszawa

Dziękujemy, wiadomość została wysłana!

Nasz konsultant skontaktuje się w ciągu 24 godzin.